AYGÜNRAY ASANSÖR KILAVUZ RAYLARI

Aygünray Asansör Kılavuz Rayları olarak 1992'den beri üretmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Aygünray olarak, "Dünyanın Yükselen Değeri" ilkesi ile uzman teknik kadromuz ve kalite yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti verebilmek için , çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

aygunsandemircelik

Demir çelik sektöründeki tecrübeleri 77'li yıllara dayanan firma kurucumuz İsmail Aygün, 1992 yılında Aygünsan Demir Çelik ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile Karabük'ün Safranbolu ilçesinde sıcak haddelenmiş lama silme üretimlerine başlamıştır. 1994 yılında Safranbolu ilçesinde ilk soğuk çekme tesisinin devreye alınmasıyla birlikte, soğuk çekme lama, kare, altıköşe ve transmisyon ürünleri üretilmeye başlandı.

1997 yılında Safranbolu da ikinci haddehane tesisi yatırımı faaliyete alındı. Bu tesisle birlikte firmanın toplam sıcak üretimi 40.000ton/yıl seviyelerine ulaştı. Yatırımlarına aralıksız devam eden firmamız 2007 yılında Karabük ilinde 55.000m2 arsa üzerinde, 30.000 m2 kapalı alanda yapmış olduğu 3. haddehane tesisini faaliyete geçirerek toplam üretim kapasitesini tek vardiya ile 100.000 ton/yıl seviyelerine ulaştırmayı başardı.

Firmamız daha sonra soğuk çekme tesisi kapasitesini artırmak için 2012 yılında Karabük'te bulunan fabrika alanında yeni soğuk çekme tesisini kurdu. Tesiste 5 adet zincirli soğuk çekme, 3 adet schumag tezgahları, 2 adet ince transmisyon ve kare üretim hattı, 1 adet kabuk soyma ve taşlama hatları devreye alındı. 2014 yılında Karabük Organize Sanayi Bölgesinden yeni fabrika yatırımları için yer tahsis eden firmamız, yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Vizyon

Dünyanın lider vasıflı çelik üreticisi olmak...

Misyon

Yüksek katma değerli ve yenilikçiliği ile lider vasıflı çelik üreticisidir.

Çevre Bilinci

Tesislerimizde temiz üretim teknolojilerinin kullanılması, geri kazanımın en üst düzeyde tutulması, toprağa, havaya ve suya en az atığın verilmesi, çevre bilincinin ve çevre performansımızın artırılması için çevre yatırımları ve iyileştirmeler gerçekleştirilmiştir.

Dünyanın en büyük enerji kullanıcısı sektörlerden biri olarak enerji verimliliği alanındaki performansımız hem maliyetlerimizi hem de çevre performansımızı doğrudan etkiliyor. Bu doğrultuda enerji verimliliğimizi sürekli izliyor, her yılbaşında belirlediğimiz tüketim hedeflerinin yakalanması için, enerji tüketim değerinin en alt birimlere yayılmasını, sorumlular bazında takip edilmesini, iyileştirmeye açık alanların belirlenerek uygunsuzlukların giderilmesini sağlıyoruz. Sürdürülebilir üretim için kesintisiz ve verimli enerji kullanımının kaçınılmaz olduğu bilinciyle yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde tesislerimizde spesifik enerji tüketimimiz her yıl daha da iyileşmektedir.